Meist

Sanne salong alustas tegevust 2020 aastal. Meie ilusalongis saad nautida erinevaid iluteenuseid: juuksur, maniküür, pediküür, geellakkimine, depilatsioon, kulmude värvimine. Salongis iluloojad armastavad oma tööd ning seega teevad seda hoole ja armastusega.

Meie salongis kasutatakse professionaalseid tootesarju Victoria Vynn, Alfaparf Milano, Tahe, Goldwell, Sim Sensitive. Oleme Victoria Vynn, esindussalong Keilas!

Victoria Vynn

Victoria VYNN on ameerika juhtivamaid kaubamärke, mis pakub professionaalseid küünehooldustooteid ning on armastatud küünetehnikute poolt juba rohkem kui 40. riigis.

Igaüks meist on unikaalne, kes me ka pole või mida me teeme. Tõsta oma enesehinnangut, naerata, ja armasta – SA OLED SUUREPÄRANE! Koos Victoria Vynniga avastame Sinu enda sisemise ilu! Midagi spetsiaalselt teile naised – Uhke on olla naine.

Alfaparf Milano

Alfaparf Milano – kõigile, kes hindavad tipptasemel juuksehooldust ning peavad oluliseks juuste tervist, ilu ning heaolu. Kõik tooted on sulfaadi, parabeeni, parafiini, mineraalõli ja allergeenide vabad.

Alfaparf Grupp on 1980ndal aastal asutatud Itaalia firma, suurim juuksevärvide tootja Itaalias ning üks suurimatest kogu maailmas. Olles nr. 1 Itaalia grupp professionaalse kosmeetika vallas, ekspordib firma juba 40 aastat tunnustatud ilutooteid enam kui 80 riiki. Firmal on enda tehased ja laborid.

Alfaparf Milano on Preemiumklassi juhtiv juuksehooldus-bränd professionaalidele. On aastate jooksul pälvinud erinevaid innovatsiooniauhindu professionaalse juuksehoolduse valdkonnas. Alfaparfi juuksevärvid muudavad juukseid tugevamaks, annavad suurepärase läike ja kindlustavad parima halli katvuse ning püsivuse. Sisaldavad unikaalseid hooldavaid ja kaitsvaid komponente.

Kliente rõõmustavad trendikad soengu- ja värvikollektsioonid. Juuste tervise ja ilu nimel loodud toodete ja teenuste täiuslik valik .

Sim Sensitive

Sim Sensitive on Soome bränd, kes on ilumaailma maastikul olnud teerajajaks juba aastast 1994. Sim Sensitive on üks põhjamaade juhtivaid juukse- ja iluhooldustoodete tootjaid.

Eriti just lõhnastamata ja hüpoparfüümsete toodete puhul on nad välja töötanud tooted ja tooteartiklid, mis pälvivad iga päev kiitust nende kvaliteedi, ohutuse ja funktsionaalsuse poolest.

TAHE

Tahe on 1960. aastal loodud professionaalne hispaaniast pärit juuksehooldustoodete bränd, mis on praeguseks saavutanud ülemaailmse tuntuse.

Coldwell

Goldwell on juba 1948. aastal asutatud väärika ajaloo ja pikaajalise kogemusega rahvusvaheliselt hinnatud eksklusiiv-juuksehooldustoodete bränd.